Kursy

NAJBLIŻSZY KURS ODBĘDZIE SIĘ  W DNIACH OD 18 DO 22 MAJA 2015 ROKU W HOTELU "ZACISZE" POŁOŻONYM PRZY ULICY BIWAKOWEJ 2 W TURAWIE KOŁO OPOLA W WOJEWÓDZTWIE OPOLSKIM.

ZAPISY W ZAKŁADCE SKLEP lub pod nr tel: 884 16 17 18, 886 53 15 64 lub via e-mail: info@euro-bion.pl 

KURS Z ZAKRESU HIRUDOTERAPII (Leczenie pijawkami lekarskimi) oraz LARWOTERAPII (Stosowanie larw muchy Lucilia sericata do usuwania martwiczych tkanek z silnie zakażonych trudno gojących się ran).


Wszelkie informacje na temat hotelu oraz dojazdu znajdziecie Państwo pod adresem www.zaciszeturawa.pl. 

Opłata za kurs hirudoterapii i larwoterapii wynosi (łącznie z podatkiem VAT) 2.250 zł (dwa tysiące dwieście pięćdziesiąt złotych).

W ramach kursu zapewniamy teoretyczne wykłady oraz ćwiczenia praktyczne objęte tematyką kursu, zakwaterowanie w hotelach lub ośrodkach szkoleniowo wypoczynkowych na terenie kraju wraz z pełnym wyżywieniem oraz poczęstunkami (kawa, herbata, ciasto, inne napoje) podczas przerw w wykładach i zajęciach praktycznych, jak również dostęp do strefy Spa w czasie wolnym.

W ramach opłaty za kurs otrzymają Państwo niezbędne materiały szkoleniowe takie jak pijawki lekarskie, materiały opatrunkowe, fartuchy, rękawiczki, czepki i maseczki ochronne do zajęć praktycznych, inne materiały pomocnicze (notatnik, długopis itp), a także książkę dr. inż. Zygmunta Dynowskiego "PODSTAWY HIRUDOTERAPII. Jak się leczyć przy pomocy pijawek" lub jej wersję elektroniczną na płycie CD (do wyboru), oraz książkę elektroniczną dr. inż. Zygmunta Dynowskiego pt. . "HIRUDOTERAPIA I LEKI. Kiedy nie należy łączyć". (Jedyna dotychczas na świecie taka publikacja dla hirudoterapeutów). 

Warunkiem udziału w kursie jest zgłoszenie uczestnictwa poprzez e-mail lub telefonicznie oraz wpłacenie zadatku w wysokości 1000 zł (jeden tysiąc złotych) do 10 dni przed rozpoczęciem kursu na konto EURO-BION Nr: 82105015041000009072890008. Pozostałą kwotę należy wpłacić na miejscu w dniu rozpoczęcia kursu.

W celu zapisania się na kurs należy KLIKNĄĆ TUTAJ.

UWAGA! Każda osoba zarejestrowana w Powiatowym Urzędzie Pracy, może otrzymać z tego Urzędu dofinansowania do kursu hirudoterapii, przeprowadzonego przez nasze Przedsiębiorstwo wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych dla Urzędów Pracy.

Dla właścicieli i pracowników MIKROFIRM istnieje możliwość dofinsowania udziału w kursie w wysokości od 80 do 100% kosztów także z innych źródeł.

Zaświadczenie o wpisie Przedsiębiorstwa EURO-BION do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS)

Wszelkie informacje na temat kursu dostępne są również pod nr tel.: 884 16 17 18, 886 531 564 oraz 886 071 993.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZAJĘĆ NA NASZYCH KURSACH DOSTĘPNY JEST TUTAJ

Nasze kursy to nowatorska i pionierska jakość szkoleń nabyta w wyniku wieloletnich doświadczeń w ich organizacji i prowadzeniu. Główny wykładowca, dr inż. Zygmunt Dynowski - pionier w zakresie hodowli pijawek oraz ich stosowania w leczeniu ludzi i zwierząt, jedyna osoba w Polsce posiadająca dyplom ukończenia studiów podyplomowych z zakresu hirudoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Doniecku, posiada licencję hirudoterapeuty, licencję larwoterapeuty oraz licencję naturopaty, jest autorem 5 książek z dziedziny hirudoterapii (a dwie następne są w trakcie wydawania), to najlepsza gwarancja poziomu naszych kursów.

Pozostali wykładowcy - lek. med. Piotr Kopyto oraz mgr Paweł Drabczyński to także najlepsi praktycy - hirudoterapeuci w Polsce. Szkolimy hirudoterapeutów prawie z całego świata. W naszych kursach uczestniczyły osoby z USA, Kanady, Australii, Szwajcarii, Danii, Francji, Anglii, Niemiec, Czech, Republiki Południowej Afryki, Włoch, Szwecji. Absolwenci naszych kursów uzyskują dyplomy i certyfikaty z ich ukończenia oraz jako jedyni Licencję HIRUDOTERAPEUTY - personel ochrony zdrowia lub Licencję NATUROPATY - personel ochrony zdrowia" (nr klas. zawod. 322990, Dz. U. nr 265, poz. 2644). Licencja ta nadaje jej posiadaczowi prawo do wykonywania działalności zawodowej na podstawie §18, ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. zgodnie z podaną kwalifikacją uwidocznioną w licencji.

Na kursie omawiane są także zagadnienia z HIRUDOKOSMETYKI (w tym pokaz praktyczny) oraz inne metody alternatywne wspomagające hirudo i larwoterapię.

Nie dajcie się Państwo zwieść jakimś nic nie znaczącym „akredytacjom” jakimi chwalą się niektórzy inni organizatorzy kursów hirudoterapii starając się w ten sposób podnieść (w ich mniemaniu) bardzo niski w rzeczywistości poziom swoich kursów. Oni także hirudoterapii nauczyli się na kursie prowadzonym przez dr inż. Zygmunta Dynowskiego, ale z ubolewaniem trzeba stwierdzić, że prowadzone przez nich wyklady niewiele ich słuchaczom dają (nie każdy niestety potrafi wykładać), gdyż część z nich zdecydowało się (płacąc znowu za kurs) uczestniczyć ponownie w kursach organizowanych przez nas. Oto opinia (e-mail) jednej z uczestniczek, która kończyła kurs u innych organizatorów, a potem zdecydowała sie na uczestnictwo w kursie organizowanym przez nas:

Jolanta Młynarczyk 2013-06-03 16:32

"Pięknie dziękuję, za profesjonalne przeprowadzenie kursu, za cudowne wykłady dr inz. Zygmunta Dynowskiego oraz lekarza Piotra Kopyto.Dziękuję, za wyjątkowe przekazanie wiedzy na temat pijawek, larw i wielu innych dziedzin. Dziękuję wszystkim osobom, ktore brały udział w kursie za miłą i przyjazną atmosferę. Pragnę takze podziękować organizatorom za zorganizowanie tak wyjątkowego i wspaniałego kursu. Uważam, że przyszli adepci hirudoterapii, powinni korzystać tylko, podkreślam, tylko z kursów organizowanych przez Euro-Bion, gdyz ta atmosfera, ta skarbnica wiedzy, ta umiejętność przekazania tej wiedzy jest naprawdę imponująca! Pozdrawiam wszystkich serdecznie." Jolanta Młynarczyk

Agnieszka Trzeciak 2014-02-27 
 
Pragnę podziękować panu Pawłowi za zorganizowanie tego kursu.Było naprawdę wspaniale! Wiedza pana profesora Zygmunta Dynowskiego jest ogromna a sposób jej przekazywania bardzo ciekawy.Również wykłady pana dr.Kopyto były interesujące,szczególnie od strony praktycznej.Myślę,że wszyscy uczestnicy kursu mogą potwierdzić to ,że atmosfera była pozytywna i mobilizowała nas nauki. Kurs trwał 5 dni a minął jak jeden dzień.Jestem pewna ,że ten czas zaowocuje dla Nas wspaniałymi efektami w leczeniu chorych. Dziękuję bardzo ! 
Polecam wszystkim zainteresowanym tą dziedziną TYLKO TEN KURS w Euro-Bion
Aga Trzeciak
 
Dorota Liberska 2014-03-06 
 
Bardzo dziękuję panu doktorowi Dynowskiemu za niezapomniany kurs hirudoterapeutyczny. Za niesamowitą atmosferę, ogromną wiedzę, zaangażowanie. Polecam wszystkim przyszłym hirudoterapeutom kurs właśnie w Euro-Bion. Podziękowania również dla pana doktora Piotra Kopyto za praktyczne porady.
Dorota Liberska
 

DATY I MIEJSCA KURSÓW ORGANIZOWANYCH W 2015 ROKU:

18 DO 22 maja 2015 -  w HOTELU ZACISZE położonym przy ul. Biwakowej w Turawie/k Opola w woj. opolskim.   

Warunkiem udziału w kursie jest zgłoszenie uczestnictwa poprzez e-mail lub telefonicznie oraz uprzednie wpłacenie zadatku w wysokości 1000 zł (jeden tysiąc złotych) do 10 dni przed rozpoczęciem kursu na konto EURO-BION Nr: 82105015041000009072890008. Pozostałą kwotę należy wpłacić na miejscu w dniu rozpoczęcia kursu.

W celu zapisania się na kurs należy KLIKNĄĆ TUTAJ.

Zaświadczenie o wpisie Przedsiębiorstwa EURO-BION do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS)

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZAJĘĆ NA NASZYCH KURSACH DOSTĘPNY JEST TUTAJ

UWAGA !!

Wszyscy nasi kursanci mają prawo do zakupu u nas pijawek lekarskich na preferencyjnych warunkach po obniżonej cenie. Zawsze także absolwentom naszych kursów  służymy radą i pomocą w przypadku problemów w prowadzenie zabiegów hirudoterapeutycznych.

 

A OTO KILKA OPINII O NASZYCH KURSACH:

KURS LUTY 2015 - podziękowanie

Małgorzata Dąbrowa 2015-03-02

Pragnę podziękować dr Zygmuntowi Dynowskiemu za Jego pasje która stała się Jego życiem, a dzieki której ja jako matka 3-dzieci przestałam sie bać, że w sytuacji pogorszenia sie kondycji zdrowotnej moich dzieci nie bede stała bezradna -zyskałam narzędzia i wiedze do tego aby walczyć o zdowie a i życie swoje i moich bliskich, a w przyszłości zapewne i moich pacjentów. Dziękuje za ogrom przekazanej Nam wiedzy , ale i za formę prowadzonych zajęć przepełnioną ciepłem i dobrocią fantastycznego człowieka zakochanego w życiu i ludziach. Wspaniale !!!

Dziekuje Pawłowi za świetną organizacje całości za troske i komfort . Dowodem na to że jestem pod wrażeniem nich bedzie fakt że na kolejny kurs do Państwa przyjedzie mój syn-Krzysztof prosze tylko o informacje gdzie i kiedy sie odbędzie.

Małgorzata Dąbrowa (Amerykanka)

KURS GRUDZIEŃ 2014 - PODZIĘKOWANIE

Aleksandra Utnik 2015-02-23 11:58#1

 

W dniach 3-7.12 byłam uczestnikiem kursu Hirudoterapia i Larwoterapia, na tak wspaniale przeprowadzonym kursie jeszcze nigdy nie byłam. Charyzma i pasja wręcz emanują od profesora Zygmunta Dynowskiego. Przez to, że jest pasjonatem tematu, był nam w stanie przekazać wiedzę w sposób łatwy i przyjemny, którą nabył na drodze osobistych doświadczeń. Równie duże podziękowania dla pana dr Piotra Kopyto i Pawła Drabczyńskiego. 5 dni minęło nie wiadomo kiedy, atmosfera fantastyczna, bardzo dużo ćwiczeń praktycznych. Wszyscy zainteresowani hirudoterapią powinni korzystać z kursu tylko w EURO-BION. Serdecznie pozdrawiam i życzę jeszcze wielu udanych kursów.

Aleksandra 

KURS MAJ 2013

Jolanta Młynarczyk

Witam serdecznie!

Na ostatnim kursie z hirudoterapii i larwoterapii w Pokrzywnej,mialam przyjemność poznać Pana dr i nieocenioną wiedzę Pana na temat pijawek. Po przyjeżdzie do domu nie mogę się zorganizować i przyjąć godnie szarą rzeczywistość. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana osoby i Pana wiedzy a sposób przekazywania uważam za nieziemski talent. 

Bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

Jolanta Młynarczyk

KURS LUTY 2012 - Podziękowania

Aleksandra Prus  2013-02-04 10:45

 Pochwały można mnożyć w nieskończoność. Ja wypunktuję plusy zakończonego właśnie kursu:
- zajęcia trwały 9.00-20.00 (w czwartek, w celu przekazania wszystkich informacji i odpowiedzi na pytania do 22.00)
- pijawki dostaliśmy zaraz na wstępie i od razu nauczono nas tzw. "obsługi". Prze cały czas kursu mieliśmy z nimi do czynienia (niektórzy od razu zabrali je ze sobą do domu)
- dostarczono nam zestaw środków opatrunkowych, do odkażania, utylizacji etc w ilości prawie, że nieskończonej (i były to środki najwyższej jakości)
- pod uważnym okiem dr Z. Dynowskiego każdy przystawiał pijawki i otrzymywał od razu wykaz popełnionych błędów i sposoby ich zapobieżenia
- i to muszę podkreślić drukowanymi literami DR ZYGMUNT DYNOWSKI ODDAŁ NAM DO DYSPOZYCJI SWOJĄ KSIĄŻKĘ i dostęp do wszelkich swoich ZASTRZEŻONYCH PRAWEM AUTORSKIM materiałów, nad którymi bieżąco pracuje. Ewenement niezwykły sam w sobie.
- wykładowcy zaskoczyli nas pozytywnie ogromem posiadanej wiedzy i doświadczenia
- atmosfera stworzona na kursie była niepowtarzalna
- pan P. Drabczyński codziennie dostarczał nam koniecznego wyposażenia
- o praktycznych zajęciach z postępowania z larwami muchy Lucilia sericata mogę tylko powiedzieć, iż dla wszystkich kursantów były traumatyczne, a przypadek przybyłego pacjenta otworzył oczy na realia pracy hirudoterapeuty (przy okazji muszę wspomnieć, iż pacjent ów pozostawać będzie pod dalszą opieką Euro-bionu jak dotąd bezinteresownie)

-dr P.Kopyto zaskoczył nas imponującą wiedzą praktyczną

Przy okazji byliśmy karmieni tak skutecznie, że wszyscy musimy teraz zrzucić te zbędne kilogramy, a o atmosferze stworzonej przy posiłkach przez dr Dynowskiego nie będę pisać, gdyż była tak doskonała, iż czytelnicy postronni mogliby nie uwierzyć.
Uważam, że przyszli adepci hirudoterapii, powinni korzystać z kursów organizowanych przez Eurobion, gdyż chyba się nie pomylę, twierdząc, iż prawie wszyscy hirudoterapeuci to wychowankowie dr Dynowskiego.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Aleksandra Prus 

BEATA DUDEK 2012-02-21 11:43

Jestem bardzo zadowolona ze zorganizowanego kursu hirudoterapii. Panowała przemiła atmosfera. Kurs był znakomicie zorganizowany. Materiały, które otrzymaliśmy są bardzo pomocne i niezbędne w pracy hirudoterapeuty. Sam Profesor Zygmunt Dynowski to wspaniały człowiek i skarbnica wiedzy na temat pijawek, larw i wielu innych dziedzin. Pięć dni wykładów wraz z zajęciami praktycznymi przeleciało nie wiadomo kiedy. Nie czuliśmy zmęczenia całodniowymi szkoleniami, gdyż były bardzo ciekawe. Do tego dochodzi bardzo dobra kuchnia. Podczas szkoleń przez cały czas dostępny był szwedzki stół z napojami i przystawkami, wspaniałe ciasto. Pragnę podziękować organizatorom za zorganizowanie tego kursu.

Beata D.

KURS MARZEC 2012 Podziekowanie

Elzbieta Peters 2012-03-19 02:32

Pięknie dziękuje za profesjonalne poprowadzenie kursu Panu Pawłowi, a za prowadzenie wykładów dr Z. Dynowskiemu oraz lek. med. Kopyto. Przemiła atmosfera potwierdzała profesjonalność.

KURS PAŹDZIERNIK 2010 - Podziękowania

Artur Kompanowski 2010-10-27 23:12

Polecam EURO-BION pragnącym zdobyć wiedzę o hirudoterapii. Panu Zygmuntowi Dynowskiemu oraz Piotrowi Kopyto szczególne podziękowania za wyjątkowe i profesjonalne przekazanie wiedzy. 
Wszystkim osobom, które brały udział w kursie dziękuję za miłą i przyjazna atmosferę jednocześnie życząc sukcesów
pozdrawiam Artur

Joanna Łubniewska 2010-10-28 20:53

Dołączam się do podziękowań i pozdrawiam wszystkich.
Joanna

Newsletter

Zapisz się do listy osób otrzymujących nasz biuletyn, aby regularnie dowiadywać się o nowościach w serwisie.

Dodaj adres Usuń adres

 

Polecane książki

 

Forum

Ostatnio na forum: